نظام پیشنهادها

suggestion_moe-(1).jpg

نظام پيشنهادها در وزارت­ نيرو، به عنوان يکي از ابزارهاي توسعه مديريت، با هدف بهره گيري از استعدادهاي منابع انساني، ارتقاء و بهبود فعاليت‌ها در شرکت­‌هاي تحت پوشش، از طريق جلب مشارکت و هم‌فکري کليه کارکنان، به صورت منظم و فرآیندی مورد توجه قرار گرفته و سعی بر آن بوده که با عنایت به مطالعات نظری و تجارب همکاران در قالب آیین نامه و روش های منظم، از توانایی همکاران در تمامی حوزه ها استفاده شود. بدین منظور علاوه بر سازوکار تعریف شده برای تعمیم پیشنهادها در خانواده صنعت آب و برق، آیین نامه هایی برای مشارکت مدیران ارشد وزارت نیرو و کارکنان حوزه ستادی نیز تدوین گردیده است. 
در این بخش و برای آشنایی همکاران ، علاقمندان و دانش پژوهان ضمن معرفي سامانه پيمان (پيشنهاد مديران ارشد نيرو)، مستندات معتبر جهت استفاده درج شده است.
از کلیه کسانی که در این حوزه دارای تخصص و تجربه می باشند، تقاضا می گردد که نظرات و پیشنهادهاي تکمیلی و اصلاحی خود را ارائه نمایند.
مستندات قانوني:
1a.pngشرح ماده 20 قانون مديريت خدمات كشوري
1a-(1).pngآيين نامه اجرايي ماده 20 قانون مديريت خدمات كشوري به شماره 44196/41221 مورخ 89/1/14
1a-(2).pngآیین ­نامه نظام پذيرش و بررسي پيشنهادهاي مديران ارشد وزارت ­نيرو به شماره 95/001/540 آ مورخ 95/09/07 
1a-(3).pngآیین نامه پذیرش و بررسی پیشنهادهای قابل تعمیم و توسعه درصنعت آب و برق مورخ مرداد 1390  (موضوع ابلاغيه شماره 90/18803/540 مورخ 90/5/23)
1a-(4).pngآيين نامه نظام پذيرش و بررسي پيشنهادهاي حوزه ستادي وزارت نيرو
تاريخ: 1398/9/01
1-(1).png

سامانه پيمان (پيشنهاد مديران ارشد نيرو)

rainbow_bar-1-(1).gif
1.png
peyman_moe.gif
سامانه پيمان نرم ­افزاري با هدف ثبت و مستندسازي پيشنهادها، اطلاع­‌رساني، ايجاد رقابت مثبت، انتقال تجارب مفيد و نيز ايجاد هماهنگي در نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها می‌باشد.کلمه پیمان از «پ» و «ي» از کلمات «پيشنهاد»، «م» از کلمه «مديران»، «الف» از کلمه «ارشد» و «ن» از کلمه «نيرو» تشکیل شده است. سامانه پیمان به این معنی است که مدیران ارشد وزارت نیرو عهد می بندند که با استفاده از این سامانه در جهت ارتقاء، بهبود و هم‏افزایی تلاش نمایند.

azmoon1-1.gif آدرس اينترنتي سامانه بدين شرح مي باشد:  http://peyman.moe.gov.ir