انديشكده مجازي

thintank.jpg
دفتر توسعه مديريت و تحول اداري وزارت نيرو با توجه به لزوم استفاده بهینه از فضای مجازی موجود، گروهی را برای تبادلات فکری میان اعضا ایجاد نموده است. قرار است به فراخور ظرفیت‌های زمانی و موضوعی، از محضر اساتید و پژوهشگران و صاحب‌نظران علاقه مند و نیز دیگر تجربیات علمی مرتبط استفاده شود. همه علاقه‌مندان را برای حضور فعالانه در انديشكده مجازي توسعه مديريت  دعوت می‌نماییم.

راهنماي ورود به تالار گفتگو و ثبت ديدگاه

1a-(4).png انديشه ورز محترم: پس از ورود به تالار گفتگو به قلمرو یا قلمروهاي موضوعي مرتبط با حوزه تخصصي خود مراجعه فرماييد. با انتخاب و کلیلک بر روی  گزاره مورد نظر خود می توانید استدلال های موافقین و مخالفین و برخی پیشنهادها را مشاهده کنید. پس از مطالعه استدلال‌های موافقین و مخالفین می توانید بر مبنای تشخیصی که از مفید بودن و عملی بودنِ آن گزاره دارید، موافقت یا مخالفت خود با آن گزاره را بيان نماييد و اگر استدلال یا پیشنهاد جدیدی دارید، در پنجره مربوطه به عنوان موضوع جديد بنگارید. شما در هر زمان و به دفعات می‌توانید برای شرکت در هم اندیشی به سامانه مراجعه کنید و پس از ثبت نظرات از آن خارج شوید.
در ضمن جنابعالي/ سركارعالي مي‌توانيد ديگر ديدگاه ها و نظرات خود را در بخش‌هايي مانند "پرسشنامه ها و اعلام نظرها"  و يا در خصوص "اخبار" انديشكده نيز  به اشتراك بگذاريد.

قلمرو موضوعي

6666-(1).jpg

ثبت راي و ديدگاه

vote-(1).jpg

پرسشنامه‌ها و اعلام نظرها

porseshnameh.jpg

تالار گفتگو

333.png

گزارش هاي سياستي

policy-papers.jpg

معرفي انديشه ورزان

rhinker.jpg
2-(7).jpg
orange-(10).jpgorange-(10).jpg
    استفاده از مطالب مندرج در اين سايت با ذكر منبع بلامانع است.
6-(1).jpg
orange-(10).jpgorange-(10).jpg
2-(7).jpg